greentrain.com.uasitemap
Навігація:    Карпатський трамвай Історична довідка

Мальовничі Карпати

train-richka

Трамвайчик неспішно повезе вас вздовж берегів екологічно чистої ріки Мізунка казковими місцями, що іноді перетворюються у справжню екзотику, особливо коли гори нависають над потягом, а колія повторює серпантин ріки і проходить так близько до краю берега, що здається, ніби потяг ось-ось пірне у воду.
Під час подорожі можна відвідати гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення заповідник «Ширковець», скуштувати цілющої мінеральної води з джерела «Нафтуся» та найчистішої в Карпатах води з гірського джерела «Дюзркач». А у теплу пору року можна скупатися у чудових гірських водоспадах Мізунки.
Протягом всієї прогулянки колоритний місцевий екскурсовод Любомир Ксенофонтович Яцків не дозволить сумувати нікому, розповідаючи неймовірні подробиці з історії регіону і рясно перемежовуючи їх влучними та яскравими жартами.У Солотвино ви побачите місця перших соляних родовищ, а на зупинці Мундунок дізнаєтесь про особливості давніх лісорозробок і оглянете старі виробничі приміщення та лісничівки. І ще багато-багато цікавого!


Деякі бажаючі можуть використати трамвайчик не лише з екскурсійною метою. Адже тут є можливість замовити і провести різноманітні святкуванні і навіть весілля, перетворивши їх на суцільну пригоду!

Історія Карпатського Трамвая

Трамвайчик

Опитування

Як часто Ви відпочиваєте?


dopomoga

ЖК Кассиопея ЖК Патриотика
ЖК Оазис ЖК Кристер град

Статистика

Подобається Карпатський
Трамвайчик? Тисни лайк: