greentrain.com.uasitemap
Навігація:    Карпатський трамвай Програма туру

Програма туру

Карпатськмй трамвай проводить поїздки кожної суботи та неділі об 11-00 годині з Вигоди!

Хто бажає поїхати необхідно попередньо замовити квитки за телефоном 0503732475 або 0673428389 Телефонувати з 10:00 до 12:00 та з 15:00 до 18:00
Можна замовляти групові поїздки на будь який день.

Саме інтересно що можна замовляти весільні та корпоративні поїздки.

З часом як день стає довшим ми проводимо поїздки в четвер о 15-00годині.


Туристам пропонується 2 варіанти маршрутів:





- класичний маршрут на півдоби до станції Дубовий Кут, де знаходяться Мізунські водоспади (13 км в один бік)
- гірський маршрут, який «Карпатський трамвай» разом із зупинками проходить за 8 годин (від 10:00 до 18:00) з Вигоди через Ширковець, Старий та Новий Міузнь, Дубовий Кут, Солотвинське лісництво, Мундунок. На даний маршрут приймаються групові замовлення від 40-60 чоловік.


№ п/п Час поїздки Назва зупинок
1

11:00

15:00

Прибуття в смт. Вигода
2

11:00-11:30

15:00-15:30

Екскурсія по смт. Вигода та пам'ятна

фотографія 1біля пам'ятника І. Франка

та пам'ятного знаку "Паровоз"

3

11:20-11:30

15:20-15:30

Посадка на карпатський трамвай.
4

11:30-12:00

15:30-16:00

Проїзд повз заповідник "Ширковець".

5

12:00-12:30

16:00-16:30

Переїзд до зупинки Н.Мізунь

та відвідування джерела "Нафтуся"

6

12:30-13:00

16:30-17:00


Переїзд та зупинка в урочищі

"Дубовий кут"

7

13:00-13:30

17:00-17:30

Повернення "Карпатським трамваєм"

до зупинки "Мізунські водоспади".

8

13:30-14:00

17:30-18:00

Переїзд до зупинки джерело "Дзюркач".
9

14:00-14:20

18:00-18:20

Переїзд до зупинки "Санаторій"

в Новому Мізуні.

10

14:20-15:00

18:20-19:00

Поїздка "Карпатським трамваєм"

до смт. Вигода.

11

15:00

19:00

Пересадка на автобус.

programa

МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Коврик для йоги йога студия

Опитування

Як часто Ви відпочиваєте?






dopomoga

мужское пальто качественные электротовары

Статистика

Подобається Карпатський
Трамвайчик? Тисни лайк: