greentrain.com.uasitemap
Навігація:    Карпатський трамвай Програма туру

Програма туру

Карпатськмй трамвай проводить поїздки кожної суботи та неділі об 11-00 годині з Вигоди!

Хто бажає поїхати необхідно попередньо замовити квитки за телефоном 0503732475 або 0673428389 Телефонувати з 10:00 до 12:00 та з 15:00 до 18:00
Можна замовляти групові поїздки на будь який день.

Саме інтересно що можна замовляти весільні та корпоративні поїздки.

З часом як день стає довшим ми проводимо поїздки в четвер о 15-00годині.


Туристам пропонується 2 варіанти маршрутів:





- класичний маршрут на півдоби до станції Дубовий Кут, де знаходяться Мізунські водоспади (13 км в один бік)
- гірський маршрут, який «Карпатський трамвай» разом із зупинками проходить за 8 годин (від 10:00 до 18:00) з Вигоди через Ширковець, Старий та Новий Міузнь, Дубовий Кут, Солотвинське лісництво, Мундунок. На даний маршрут приймаються групові замовлення від 40-60 чоловік.


№ п/п Час поїздки Назва зупинок
1

11:00

15:00

Прибуття в смт. Вигода
2

11:00-11:30

15:00-15:30

Екскурсія по смт. Вигода та пам'ятна

фотографія 1біля пам'ятника І. Франка

та пам'ятного знаку "Паровоз"

3

11:20-11:30

15:20-15:30

Посадка на карпатський трамвай.
4

11:30-12:00

15:30-16:00

Проїзд повз заповідник "Ширковець".

5

12:00-12:30

16:00-16:30

Переїзд до зупинки Н.Мізунь

та відвідування джерела "Нафтуся"

6

12:30-13:00

16:30-17:00


Переїзд та зупинка в урочищі

"Дубовий кут"

7

13:00-13:30

17:00-17:30

Повернення "Карпатським трамваєм"

до зупинки "Мізунські водоспади".

8

13:30-14:00

17:30-18:00

Переїзд до зупинки джерело "Дзюркач".
9

14:00-14:20

18:00-18:20

Переїзд до зупинки "Санаторій"

в Новому Мізуні.

10

14:20-15:00

18:20-19:00

Поїздка "Карпатським трамваєм"

до смт. Вигода.

11

15:00

19:00

Пересадка на автобус.

programa

Трамвайчик

Коврик для йоги йога студия
японский чай курсы английского Бостон

Опитування

Як часто Ви відпочиваєте?






dopomoga

ЖК Кассиопея ЖК Патриотика
ЖК Оазис ЖК Кристер град

Статистика

Подобається Карпатський
Трамвайчик? Тисни лайк: