Навігація:    Карпатський трамвай

Подорожуємо вузькоколійкою

train-long

Сьогодні паровоз і два вагончики курсують вузькою залізницею від Вигоди до Горганів двічі на тиждень, перевозячи на роботу лісорубів. А поміж тим колією користуються й туристи. Саме з метою залучення даної вузькоколійки для перевезення туристів і було розроблено програму «Карпатський трамвай», започатковану в 2003 р. під час підготовки та проведення Міжнародного Бойківського фестивалю. Тут розроблені і діють маршрути по Мізунській колії і в 2004 р. відбулися пробні рейси.


Туристам пропонується 2 варіанти маршрутів:
- класичний маршрут на півдоби до станції Дубовий Кут, де знаходяться Мізунські водоспади (13 км в один бік)
- гірський маршрут, який «Карпатський трамвай» разом із зупинками проходить за 8 годин (від 10:00 до 18:00) з Вигоди через Ширковець, Старий та Новий Міузнь, Дубовий Кут, Солотвино, Мундунок і Соболь – до підніжжя гори Магура (1354 м над рівнем моря).
Даним маршрутом вже подорожували гості з Німеччини, Англії, Польші, а також багато українських туристів.

Тож, «Карпатський трамвай» запрошує всіх бажаючих до прогулянки карпатськими стежками. До послуг туристів пропонуються як затишний вагон СВ – кабіна на три чверті зайнята м’якими комфортабельними кріслами, а одна чверть знаходиться у розпорядженні машиніста, так і вагон-кабріолет, в якому збереглася нижня частина та дах, а стінки на рівні вікон просто зрізані. В даний час до основного рухомого складу добавився VIP вагон-кафе на 29 місць, де туристи можуть замовити чай, каву і до кави ) Із 2016 року приймаються замовлення на поїздки в даному вагоні.