Навігація:    Карпатський трамвай

Запрошуємо в Карпати

train-main

Сьогодні Україна і Карпатський Єврорегіон зокрема активно розвивають галузь туризму. Свідченням цього є розвиток унікального  Бойківського краю – Долинщини Івано-Франківської області. Даний чарівний куточок розташований в Карпатах. де Божою благодаттю сповнюються серця від споглядання краси земної Мальовничі краєвиди гірських сіл, що тісно сплелись з природою Карпат, бистрінь шумних потоків і річок з кришталево чистою водою, вічнозелені смерекові ліси на схилах гір і квітучі полонини – все це вабить, кличе в гори і не тільки, щоби набрати повний кошик грибів і ягід, а й помилуватися природою, глибше її впізнати, зафіксувати в пам’яті та на фотоплівці живописні куточки, які не поступаються краєвидам Швейцарії. Для цього туристам не треба йти пішки, щоб заглибитися в Карпатську красу Вони можуть зекономити свої сили і час, скориставшись для цього унікальною вузькоколійкою, яка діє на території Долинського району Івано-Франківської області в смт. Вигода. Унікальність її в тому, що вона збудована ще в 1898 році і до цього часу рахується одним із екологічно чистих видів транспорту.


Останнім часом даною вузькоколійкою зацікавилися не лише у виробничих цілях, а як і у туристичних.  З метою залучення даної вузькоколійки для перевезення туристів розроблено програму “Карпатський трамвай”, яка започаткована в 2003 році під час підготовки та проведення Міжнародного Бойківського фестивалю . Тут розроблено і діють маршрути по Мізунській колії і в 2004 році відбулися пробні рейси за маршрутом Вигода-Мізунь-Дубовий кут, Мендунок, Соболь і до підніжжя гори Магура (1354 м над рівнем моря). В цьому році даний маршрут вже діє, ним подорожували гості з Німеччини, Англії, Польщі, турагенти з турфірм Татра-тур, Львівської області.,відпочиваючі на курортах Трускавця та Моршина.
“Карпатський трамвай” запрошує всіх бажаючих до подорожі карпатськими стежками, який повезе Вас мальовничими місцями вздовж берегів екологічно чистої карпатської ріки Мізунка , ви зможете  відвідати  гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення заповідник „Ширковець”, скуштуєте цілющої     мінеральної води з джерела „Нафтуся”та  джерельної води  з  г ірського джерела „Дзюркач”,зможете скупатися у чудових гірських водоспадах в яких виблискує на сонці цілюща вада ріки Мізунки.



Духовне збагачення чекає кожного хто  відвідає старовинну церкву в с. Пациків або гору Церковище де в 1360 роках був споруджений один з захисних монастирів від нападів татаро-монгольського іга.., а карпатські стежки заведуть Вас на історичні місця першої та другої Світової війни.



Словом, приїжджайте , не пошкодуєте. Вас радо зустрінуть сучасні високоякісні готелі “Князь Олег” , “Софія” „Володар”, відпочинкові та оздоровчі заклади, гостинні бойки в селах, які в своїх оселях створили умови для зеленого туризму, а Карпатський трамвай завезе Вас у казкові місця Карпат.

Відділ у справах туризму ТОВ “Уніплит”, смт. Вигода Долинський р-н

тел. моб.:  

050 373 2475

067 342 8389

067 344 2870
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактна особа - Любомир Яцків.